הזמנות ושירות לקוחות

מקד את החיפוש

מוצרים חתולים

כל מה שצריך לחתולים

מסרק מתנקה
לצלצל למחיר
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 13

הכל לחתולים בחנות החיות "לב דוג"

חתול בבית הוא לא רק שמחה, אלא גם אחריות גדולה. חתול הבית צריך להיות מסופק עם תזונה מאוזנת ונכונה, מניעה וטיפול של טפילים, הליכי היגיינה ועוד. אם אתה רוצה למצוא חנות מודרנית ואמינה לחיות מחמד עבור חתול שלך, אתה יכול למצוא את המוצר המעניין והאיכותי אצלנו.

חנות חיות "לב דוג" מציג מוצרים המגוונים ביותר עבור חיות מחמד שלכם. מוצרים לחתולים תופסים מקום חשוב במבחר שלנו. אנו מציעים ללקוחותינו את כל מה שנדרש עבור מזון חתולים ולחיות מחמד, טיפול, היגיינה ופנאי. לפגוש מבחר עצום- ולבחור מה שאתה צריך.

מוצרים לחתולים: המזון הטוב ביותר מיצרנים מוכחים

בחר איכות תזונה מאוזנת לחתול שלך? אנחנו מחזיקים את רוב החברות המובילות למזון חתולים במחירים סבירים. משמעות הדבר היא כי תוכל לקבל בקלות את מה שחיית המחמד שלך צריכה.

ישנן מספר קטגוריות של מוצרים ממגזר זה:

 • מזון משומר;
 • מזון יבש;
 • מזון מרפא, בעל אפקט טיפולי מיוחד;
 • מחליפי חלב.

מגוון של יצרנים מספק ללקוחות אפשרות לרכוש מהתקציב מאפשר לבעלי החיים שלהם לרכוש. אם יש לך שאלות בנושא חיית המחמד ועדיין לא יודעים איך לבחור את המוצר לחיות מחמד עבור חתולים שלכם, היועצים שלנו בשמחה יעזורו לך לפתור את הבעיה. אנו נספק את כל המידע הדרוש ואנו נעזור לעשות את הבחירה בצורה מדויקת ככל האפשר.

מוצרים לחתולים (לב דוג): ויטמינים ותוספי מזון

מלבד מזון באיכות גבוהה, האם אתה מעוניין במוצרי חתולים אחרים? לב דוג מציעה אפשרויות רבות לרכישה. אבל רק בחנות חיות "לב דוג" תוכלו למצוא מוצרים באיכות גבוהה במחירים נוכים מאוד. אם אתה צריך תוספי מזון לחתולים, חנות חיות לב דוג יציע לך הרבה דברים מעניינים. לדוגמה, ויטמינים, תוספי תזונה, חזון רפואי, ועוד מבחר ענק שיעזור לספק לחיית המחמד שלך עם תמיכה הבריאותית הטובה ביותר.

בעזרת מוצר זה, אתה יכול לשפר את ההשפעה באכילה בריאה ולעזור לחתול שלך לשמור על:

 • עצמות עמידות;
 • שרירים מפותחים;
 • מראה טוב;
 • ופרווה יפה.

ויטמינים נועדו לשמור את בעל החיים להרגיש בריא ונמרץ. יש לנו גם מגוון של פינוקים טעימים ושימושיים אשר ימשכו את החתול שלכם.

טיפול ומניעה ותרופות

"לב דוג" חנות חיות פותחת ללקוחותיה את האפשרות לרכוש תרופות מניעה באיכות גבוהה שמטרתן להגן על בעל החיים מפני פרעושים, תולעים וקרציות. המחיר הוא גם קטע חשוב בטווח שלנו. תכשירים וטרינריים איכותיים זולים.

מוצרי היגיינה לחתול ולבית הם גם נושא מאוד חשוב בארסנל אצל הבעלים של בעל חיים זה.  תוכל לשמור על נקיון והסטטיקה מריחות רעים בארגז החול, חול חתולים איכותי. זה ימנע ריח לא נעים, כי יכול להיות אופייני של בתים ודירות שבהן חתולים חיות וחול זול יוצר ריחות לא נעימים.

הכל לחתולים בחנות החיות(לב דוג): שירותים לחתול ומילוי חול

המוצר הראשון שאדם רוכש עם החתול הוא שירותים לחתול. המילוי זה גם חשוב מאוד כגון חול איכותי לחתולים, חומר זה מדמה במידה מסוימת את התנאים הטבעיים בהם החתול עונה על צורך זה. בחנות שלנו תוכלו למצוא מוצרים שונים של שירותים ומילוי. החתול מתרגל במהירות למגש, וזה ימנע בעיות שיהיה לך בעתיד.

חטיפים באיכות טובה ומיטות שינה עבור חיית המחמד שלך

מגרדת הוא מכשיר שבאמצעותו חתול יכול במידה מסוימת להרגיש את עצמו כפי שהיה בטבע. לפעמים הבעלים של החתול  צריך לשקול על סוג רכישה של מיטה לחתול לפי הצורך. אבל למעשה זה. עדיף לרכוש כלוב כאשר חיית המחמד שלך הוא חתלתול קטן. אז הוא יהיה יתרגל לעובדה כי בבית יש מקום מסוים שבו הוא יכול לחדד את הטפרים. אחרת, הוא יעשה את שלו  בספות וכורסאות ויהרוס את הרהיטים בבית.

חתולים: בגדים, קוסמטיקה, אביזרים וטיפול

העולם המודרני מתפתח כל כך עד שהוא מאפשר לאדם לטפח כראוי לא רק את המראה שלו, אלא גם את הדימוי של החיה שלו. חנות החיות שלנו פותחת הזדמנויות טובות עבור זה. בלב דוג ניתן לרכוש בגדים אופנתיים ומעשיים לחתולים, כמו גם מוצרי קוסמטיקה ואביזרים עבורם. זהו רעיון נהדר עבור אלה שרוצים לספק לבעל החיים שלהם לא רק עם תזונה נכונה והטיפול, אלא גם יותר.

מוצרים לבעלי חיים בחנות החיות "לב דוג": צעצועים

כמה כיף לראות את חיית המחמד שלנו נרגשים מהמשחקים והצעצועים חיית המחמד, צעצועים הם הקטגוריה של סחורות שאתה צריך לשים לב במיוחדת. חתולים כאלה הם בעלי חיים שובבים למדי, אז צעצועים זה הדבר שיעניין אותם.

בנוסף למוצרים הרשומים, יש לנו גם מענה בשירות הלקוחות.

whatsup

_accessebility
 • התאמה לעוורי צבעים
 • התאמה לכבדי ראיה (שחור)
 • התאמה לכבדי ראיה (לבן)
 • תצוגה רגילה
 • בטל נגישות