הזמנות ושירות לקוחות

מקד את החיפוש

מוצרים לכלבים

אצלנו תימצא את כל המזון והציוד לכלבים. מזון. חטיפים. עצמות. רצועות וקולרים. מיטות. מלונות. והכול בבית אחד 

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16

מוצרים מובילים לכלבים חתולים וחיות מחמד

הרצון לגדל כלב חתול או חיית מחמד עבור אנשים רבים אופייני כבר מילדות. חלק מהנאמנות של ההורים מאפשרת לממש את החלום הזה עבור ילדיהם. כמובן שהמון אנשים מאמצים או קונים את הכלב או החתול. אבל לא משנה מה הנסיבות, האושר שנכנס הביתה דורש גם טיפול הולם. בנוסף לכך נוספה אחריות נוספת. הכלב צריך תזונה בריאה, מניעת טפילים, אביזרים שונים וצעצועים. אם אתם מחפשים חנות מקוונת אמינה עבור כלבים או חתולים, אתה יכול למצוא הרבה עניין בחנות החיות המיקצועית שלנו.

הכל עבור הכלב בחנות החיות "לב דוג"

על ידי הנסיון הרב והמגוון שלנו, למדנו הכל על הכלבים ועל הצרכים שלהם. הבחירה של המוצרים היא מגוונת ומעניינת. זה לא רק מזון, אלא גם מוצרים רבים אחרים הדרושים לטיפול של כלב. לכן, אתה יכול לרכוש את כל הדרוש לחיים הרגילים של החיה. כמו כן מוצגים מוצרים שמטרתם לספק נוחות נוספת לחיות מחמד. תרופות, ותכשירים למניעת מזיקים שזה גם חלק חשוב מרשימת המוצרים המוצגים.

מזון לכלבים קיים וגוון רחב ואיכותי. הבסיסיים הם קטגוריות תזונה שונות. בהקשר זה, בחנות החיות "לב דוג" מציעים:

כל אחד מהקטעים הללו מוצג בסדר הנכון, כך שלקוחות יכולים לבצע רכישות על פי צרכי הכלב ותקציב. יש לנו כמעט את כל מה שמוצע באינטרנט עבור כלבים. במקביל, אנו עובדים קשה מאוד לדבוק בעקרון הנאמנות במדיניות המחירים. לא כל חנות כלבים מודרנית יכולה להתפאר במגוון הרחב שיש ברשותינו.

מוצרי כלבים (לב דוג): מגוון רחב של מוצרי מניעה

בין המוצרים החיוניים הדרושים למניעה וטיפול בבעלי חיים, ישנם חומרים למניעה מטפילים - קרציות, פרעושים ותולעים. עם זאת, אנו ממלאים את המדפים הוירטואליים שלנו עם מוצרים מתוך קטגוריות אלה. אם אתה רוצה להגן ולשמור על חיית המחמד שלך מבעיות כאלה, בחנות חיות "לב דוג" מציעים הזדמנויות גדולות עבור זה. בדוק את מבחר שברשותינו ובחר את הפריט הרצוי. ואם אתם נתקלים בקשיים, המומחים שלנו ייעצו לכם בשמחה. באתר יש פרטים ליצירת קשר אליהם ניתן ליצור קשר.

הכל עבור כלב בחנות החיות (לב דוג): ויטמינים ותוספי תזונה מהטוב ביותר

אם אתה רוצה את חיית המחמד שלך תמיד בריאה, אתה יכול לחזק ולשמור על התזונה מאוזנת עם ויטמינים ותוספים מיוחדים. אנו מוצאים אותם במבחר ובמבצעים. לא רק מוצרים של הייצור המקומי, אלא גם ויטמינים איכותיים מפולין, צ'כיה, ארה"ב, גרמניה, הולנד ומדינות אחרות המוצגים באתר שלנו. רק את המוצרים הטובים ביותר עבור חיית המחמד שלך -תמצא  במבחר שלנו!

 

מוצרים היגייניים במחירים סבירים

 

 

מוצרי היגיינה יכול להיות מחולק לשתי קטגוריות חשובות. זהו:
  • להיגיינה של הכלב עצמו;
  • אמצעי היגיינה בבית שבו הכלב חי.

לשים לב לקנות את המוצרים האלו, תוכל להגן על עצמך מפני רגעים לא נעימים רבים. האורחים שמגיעים לבית לא יחושו בריחות ספציפיים ולא נעימים. זה חשוב מאוד עבור אלה שמעריכים את הנוחות שלהם ושל אחרים.

מוצרי טיפוח, אביזרים, קוסמטיקה

הטיפוח מסייע לשמור על המראה של הכלב במצב מצוין. כאן תוכלו למצוא לא רק כלים מקצועיים, אלא גם את הנפוצים ביותר, אשר יסייעו לך להתמודד עם השיער של החיה מינקינג ללא בעיות נוספות. היכרות עם הפריטים המוצעים סחורה ולבחור מה מתאים ביותר לטיפול בשיער ונשירה, טפרים ואוזניים של החיה.

יש גם קטגוריה נפרדת של אביזרים נרכשים על ידי הבעלים שרוצים להפוך את התמונה של הכלב שלהם מסוגנן יותר ומקורי. יש לנו משהו שיפתיע אותך.

קטע חשוב נוסף של המוצר הוא קוסמטיקה לכלבים. גם אם אתם משתתפים בתצוגות בנושא זה, כדאי לשים לב לפחות את תקציב עבור רחצה וטיפוח בחנות חיות לב דוג. מגוון רחב של יצרנים יאפשר לך לרכוש מה שהכי יתאים ליכולת שלך, ולצרכים של החיה.

מוצרים לכלבים בחנות חיות(לב דוג): מוצרים באיכות גבוהה בחנות החיות "לב דוג"

עבור אלה המעוניינים בחנות מקוונת מודרנית לכלבים, לב דוג פותחת מבחר גדול של מוצרים. אתה יכול למצוא את הרשימה הרחבה ביותר של סחורות מעולות במחיר סביר. אם אתה מדבר על הקטגוריה של מוצרים לכלבים, כגון: צווארונים, מחסומים, משחקים, רצועות, ביגוד לכלבים, מזון לכלבים ועוד.

צריך מוצרים איכותיים לכלבים? חנות האינטרנט "לב דוג", בנוסף לקבוצות המוצרים המפורטות, מציעה הרבה דברים מעניינים. לדוגמה, זה צעצועים שיהפכו את החיים של חיית המחמד שלך ליותר כיף, משעשע ומעניין. מקומות שינה ייתן נוחות לכלב במהלך מנוחה. בגדים יהפכו

 

 
 
whatsup

_accessebility
  • התאמה לעוורי צבעים
  • התאמה לכבדי ראיה (שחור)
  • התאמה לכבדי ראיה (לבן)
  • תצוגה רגילה
  • בטל נגישות