חטיפים ותוספים

חטיפים ממיטב החברות למכרסמים

חטיף מקלות ארטישוק המגיעים ב-2 מקלות. רכיבים: ארטישוק ירושלמי (12%), גלולה ארוחה של אספסת, חיטה, קמח חיטה, פתיתי אפונה, פתיתי שיבולת שועל, קליפת ערבה, חרוב , שן הארי, חטב יבש, גזר מיובש.
חטיף מקלות פירות המגיעים ב-2 מקלות. רכיבים: חיטה, קמח חיטה, שיבולת שועל, קוקוס, תפוח מיובש, קליפת תפוז, בננה יבשה, אוכמניות, תות, שמרים יבשים. תוספות: צבע מאכל. תכולה תזונתית: חלבון 9.7%, שומן 3.7%, תאית 6.5%, אפר 6.4%, לחות 12%.
חטיף מקלות תפוחים המגיעים ב-2 מקלות. רכיבים: תפוח מיובש (10%), חיטה, קמח חיטה, שיבולת שועל, פטרוזיליה מיובשת, דורה אדומה, זרעי פשתן, קמח אורז, שמרים יבשים. תוספות: צבע מאכל. תכולה תזונתית: חלבון 10.7%, שומן 2.9%, תאית 8.1%, אפר 6.3%, לחות 12%.
חטיף מקלות ירקות וגזר עבור גורי ארנבים הוא מזון משלים שימושי להציע כחטיפים, המיועד במיוחד לארנבים צעירים עד גיל 6 חודשים, החטיפים המשלימים לארנבים קטנים מוצגים ב-2 מקלות וממכרים עם ירקות וגזר, הנאפים בשכבה כפולה של דבש. הרכב: דגנים, בננה, תפוח, גזר, פירות יער על ידי מוצרים של מקור הצמח. רכיבים:...
תערובת של עשבי תיבול נבחרים לכל סוגי המכרסמים. הרכב: פרוסות גזר, פתיתים, ריבוט, פריחת ציפורן החתול, עלי כותרת חמניות, שן הארי, היביסקוס, ורד פריחה.
חטיף מקלות מנצ’ינג הם חטיף בריא לבעלי חיים קטנים. המקלות מיוצרים באמצעות תהליך מיוחד הנקרא הבלטה. הבלטה מבטיחה שכל החומרים המזינים היקרים יחולקו באופן שווה על כל המקלות.
תפקידה של האבן היא להשחזת השיניים וקלציום לעצמות. מבטיח צמיחה נורמלית- התפתחות ותפקוד של האורגניזם החי מונע היווצרות רככת- גמדות, אחראי מהימים הראשונים של החיים לצמיחת עצם נורמלית. ומבנים אחרים הדורשים נוכחות סידן- מונע עקמומיות. הרכב : סידן 96%, תפוח 4%.
תפקידה של האבן היא להשחזת השיניים וקלציום לעצמות. מבטיח צמיחה נורמלית- התפתחות ותפקוד של האורגניזם החי מונע היווצרות רככת- גמדות, אחראי מהימים הראשונים של החיים לצמיחת עצם נורמלית. ומבנים אחרים הדורשים נוכחות סידן- מונע עקמומיות. הרכב : סידן 96%, תפוז 4%.
תפקידה של האבן היא להשחזת השיניים וקלציום לעצמות. מבטיח צמיחה נורמלית- התפתחות ותפקוד של האורגניזם החי מונע היווצרות רככת- גמדות, אחראי מהימים הראשונים של החיים לצמיחת עצם נורמלית. ומבנים אחרים הדורשים נוכחות סידן- מונע עקמומיות. הרכב : סידן 96%, פופקורן 4%.
קיקי חטיף טבעת בריאות למכרסמים. חטיף בריאות המכיל עשבים וויטמינים המסייעים לתהליך העיכול ולשמירה על תזונה מאוזנת למכרסמים. בנוסף מכיל אספסת טבעית המסייעת לשמירה על אורח חיים בריא.
תפקידה של האבן היא להשחזת השיניים וקלציום לעצמות. מבטיח צמיחה נורמלית- התפתחות ותפקוד של האורגניזם החי מונע היווצרות רככת- גמדות, אחראי מהימים הראשונים של החיים לצמיחת עצם נורמלית. ומבנים אחרים הדורשים נוכחות סידן- מונע עקמומיות. הרכב : סידן 96%, ירקות 4%.
תוסף מולטי ויטמין מרוכז מועשר במינרלים, המצוין במיוחד עבור ארנבים, שרקנים, צ’ינצ’ילה, אוגרים וסנאים. תכולתו הגבוהה בויטמינים ומינרלים תעודד את בריאותה של חיית המחמד שלכם, ותספק חיוניות רבה. פרטי המוצר תוספים ותוכן לכל 100 מ"ל: Vit.B6 100 מק"ג, 200 מק"ג Vit.B1, L-לינזין 200 מ"ג, סורביטול...
תפקידה של האבן היא להשחזת השיניים וקלציום לעצמות. מבטיח צמיחה נורמלית- התפתחות ותפקוד של האורגניזם החי מונע היווצרות רככת- גמדות, אחראי מהימים הראשונים של החיים לצמיחת עצם נורמלית. ומבנים אחרים הדורשים נוכחות סידן- מונע עקמומיות. הרכב : סידן 100%.
תוסף מזון המשלים למכרסם את המינרלים והמלחים שאינם נמצאים במזון התעשייתי אלא רק בטבע. מגיע ביחידה מרוכזת עם מתקן החזקה.
הכדור המסתובב בפלסטיק שקוף לאוגרים הוא יפה מצחיק וצבעוני. הילדים שלך והמכרסם הקטן שלך יהנו עם הכדור הזה שיגלגל את החיה ההיפראקטיבית הזאת בסביבת הבית. קיימת אופציה להשאיר את הכדור ללא תזוזה על מעמד מיועד לכך.
תפקידה של האבן היא לספק מינרלים אשר המכרסמים מקבלים בטבע ואנו צריכים לספק זאת בשבי, האבן מעודדת שתיה בנוסף לכן מומלצת לתלות את האבן מלח צמוד למיכל שתיה.
מאנצ'ינג סטיקס  של ביהפר הם חטיף בריא למכרסמים. המקלות מיוצרות באמצעות שיטת אקסטרוזיה (שיחול) השומר על ערך תזונתי שווה בין כל מקל. מאנצ'ינגסטיקס הינו מוצר בריא וטעים, קל לעיכול ומספק את צורך הכרסום
whatsup