מדיניות החלפת | החזרת

100% אחריות לשביעות רצון מהשרות המקצועי והמתמחה שלנו

1. מה האחריות שלנו מכסה? תחומי האחריות לשביעות הרצון שלך לב דוג חנויות אחרות, חיית המחמד לא אוהבת את המזון * חיית המחמד אינה מגיבה טוב למזון  * אחריות מלאה של היבואן

*החלפה אחת ללא חיוב דמי משלוח ** ניתן להחליף במחסני החברה או בתשלום דמי משלוח 39 שח מדיניות החזרה / החלפה א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר.

ב. הודעה על הביטול תימסר בדוא"ל / דואר/ ווצאפ  052-8000766. ג. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם , כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, בניכוי עלות המשלוח (30 ש"ח) כמפורט בתקנון ולמעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר למחסני החברה על חשבון הצרכן.

ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, המוצר יוחזר על חשבון החברה. ה. המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

ו. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר. ז. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

ח. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים רפואיים כגון מזון רפואי ומוצרי הדברה שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

ט. החזרת / החלפת שקי מזון: זיכוי מלא = בצריכת עד 20% מתכולת השק. בצריכה של 50%-20% יחושב סכום הזיכוי כדלקמן: סכום הזיכוי = (עלות השק / משקל השק הכולל) x משקל השק בזמן ההחזרה. בצריכת 50% ויותר מתכולת השק לא ניתן להחליף ואו להחזיר. 2. איכות המוצרים המוצרים הנמכרים בחברתנו : א. נרכשים ישירות מהיבואן הרשמי ולא בקומבינות ב. המוצרים בפיקוח FDA האמריקאי ומשרד החקלאות הישראלי

ג.חומרי ההדברה שנמכרים אצלנו מקוריים, נרכשים ישירות מהיבואן הרשמי ובאחריות בינלאומית וזהים לנמכרים במרפאות הוטרינריות

ד. טריות מוצרים מובטחת בשל היקף המכירה הגדול שלנו לאלפי לקוחות מרוצים.

ה. מחסני החברה ממוזגים נקיים ומטופלים כנגד טפילים ונבדקים באופן קבוע על ידי הרשויות. ו.המוצרים שלנו נשלחים במשלוח חינם מעל 200 ש''ח ולפי תקנון המשלוחים עד לפתח הבית באמינות, באחריות , בהתחייבות ובזמן.

whatsup