מינרלים טבעיים יחודי זאו קאר

30-06-2022
סדרת מוצרי ©ZeoCare

 העתיד מן הטבע
מינרל טבעי בעל תכונות על ידידותי לחי ולצומח 
במהלך התפתחות כדור הארץ, הטבע השאיר לנו מתנה יקרת ערך – סלעי לבה מיוחדים. נקראים גם (קלינופטילוליט.)  זהו מינרל טבעי בעל תכונות פיזיות יוצאות דופן הנובעות מהמבנה הגבישי המיוחד היוצר מבנה דמוי חלת דבש. כלובים שלובים עם מטען שלילי על פני השטח. 
כלובים זעירים אלה משמשים כ"מסננות מולקולריות" - סינון מולקולות על בסיס גודל החלקיקים שלהם ומתח שלילי של מינרלים רופפים כמו נתרן ואשלגן והסידן מוחלף ביונים גדולים.
יצירת מינרל זה נמשכה מיליוני שנים והכלה בהתנגשות לוהטת של לבה בוערת ומי ים קרים שחשפו באופן פתאומי את שכבות האפר הגעשי, טמפרטורות ולחצים גבוהים שיקבעו את השינוי הפיזי והיצירה של הגביש המיוחד הזה זיאוליט או קלינופולטוליט.
 רשת תלת ממדית של כלובים ותעלות שכל אחת מחוברת לאחרת באמצעות אטומי חמצן; נפח כולל של 24-32ֵ TJUZ/אטומי הסיליקון מוחלפים באלומיניום AlO45- היוצרים מבנה מרחבי אופייני עם שכיחות משמעותית של חללים המחוברים ביניהם בתעלות שבהם מאוחסנים קטיוני מתכת או מולקולות מים. 
חילוף יונים
מבנה הרשת מאפשר לקלינופולטוליט לפעול כמחליף יונים וכסופה סלקטיבי. ספיחת והחלפת יונים תלויה במטען ובגודל שלהם. ככל שגודל היון תואם את גודל הרשת כך הוא ילכד וישמר בקלות. קוטר נקבוביות הכניסה הוא כ- 4 אנג'ס טרום, התואם את יוני האמוניום הממוצעים NH4+, H2O, 134Cs ו- 137Cs. 
תרכובות אלה מפגינות את הזיקה הגדולה ביותר להיקשר לקלינופטילוליט, הפועל כחומר סופג באופן סלקטיבי למגוון רחב של מזהמים: כגון אמוניה, מתכות כבדות, רדיו נו קלידים, גזי ריח ומים. תכונה זו של קליטת גזים הופכת אותו למנטרל ריחות עוצמתי במיוחד. יחד עם זאת אין  הוא  מזהם את הקרקע והמים אליהם הוא מוסף
השימושים של מינרל זה התומך בהישרדות כדור הארץ ידועים  ומומלצים לכל מי בעיית האקלים וזיהום הקרקעות והמים חשובים לו. 
טיהור מים
כאשר הצורך במים לשתייה ולהשקיה חיוני להמשך קיומנו מינרל זה עשוי להיות הפתרון היעיל,  האקולוגי והזול ביותר.
מינרל זה עומד בכל התקנים האירופאים לטיהור מי שתייה. מבחן מס. 5545-555/2016
תיאור,
זהו חומר פלקט בעל סלקטיביות גבוהה כלפי אמוניום (חנקן אמוניה) ומתכות כבדות (כרום, ניקל, עופרת, קדמיום, בדיל, כספית, כסף, אבץ קובלט).
יישומים
קלינופטילוליט משמש לטיפול וטיהור מים תעשייתיים ועירוניים כמו כן יכול לשמש בטיפול בבוצה תעשייתית לספיחת מתכות כבדות ורכיבים אחרים ושמירה מפניהם על הסביבה.
יתרונות
 מסוגל להסיר מתכות כבדות בצורה קטיונית, ללא שטיפה ומקל על ייבוש בוצה.
מנטרל ריחות קשים של אגני שפכים.
תיאור, זהו מוצר גרגירי סופח  באיכות 
יתרונות
זיאוקר בעל סלקטיביות גבוהה כלפי אמוניום ואמוניה, כמו גם סינון חלקיקים מעולה. יש לו אפשרות להתחדש על ידי שטיפה עם תמיסת 1% NaCl.
זיאוקר לבריכות שחייה
תיאור
זהו מוצר גרגירי באיכות גבוהה לסינון מי בריכת שחייה, המבוסס על זיאוליט טבעי קלינופטילוליט בטוהר גבוה. זהו מוצר 100% טבעי.
הוא משמש בסינון מים של בריכות שחייה ציבוריות ופרטיות.
יתרונות- כיוון שהוא חומר מסנן בעל ביצועים גבוהים שיש לו יכולת גבוהה לספוח לכלוך ולהסיר אפילו את החלקיקים העדינים ביותר (עד 5 מיקרון). מבטיח מי בריכה נקיים יותר, עם הפחתה רבה של מוצקים מרחפים (SS). וחשוב מאוד, מבטל את ההשפעות המזיקות בשימוש בכלור בבריכה: עיניים צורבות, גירוי בעור (גירוד) ועור יבש ריחות מגרים. היכולת הגבוהה של זיאוקר לכלוא לכלוך מורידה את התדירות  של שטיפה לאחור, וכתוצאה מכך, חוסכת בצריכת המים והאנרגיה ופחות ניקוז לסביבה. תוסף לכלור מייעל את הכלור עד להפחתה משמעותית בשימוש בכלור.
אקווריום 
תיאור זהו מוצר טבעי יעיל ביותר המתאים לאקווריומים, פילטרים, מכלים גדולים לגידולי דגים תעשייתיים.  מתאים למים מתוקים ומי ים מלוחים.
יתרונות
זיאוקר לאקווריום קושר אמוניום במהירות וביעילות ובכך מונע היווצרות אמוניה ומקדם את חיוניות הדגים מפחית ביעילות את צמיחת האצות הירוקות מנטרל פתוגנים וניטרטים משפר את איכות המים, החיים במים והצומח. 

הטבע השאיר לנו מתנה יקרת ערך – סלעי לבה מיוחדים הנקראים קלינופטילוליט או זיאוליט.

זהו מינרל טבעי עשוי מגבישים במבנה דמוי חלת דבש, בעלי שטח פנים גדול ומטען שלילי המסוגלים לבצע תהליך כימי של חילוף יונים – תהליך נפוץ בתהליכים של טיהור, הפרדה ונטרול מזהמים במים או תמיסות מימיות אחרות. 

על בסיס מינרל טבעי זה יצרנו סדרת מוצרי טיהור מים ונטרול ריחות רעים, הנחוצים לשימוש יום יומי בכל בית ואף בענפי תעשיה רבים. מוצרים אלה נלחמים בריחות רעים, סופחים מזהמים במים, בגינות ובחצרות ושומרים על סביבה הגיינית ובריאה לאדם, לחי ולצומח.

סדרת מוצרי ©ZeoCare

מביאים את יתרונות הזיאוליט אליכם הביתה למגוון שימושים. כל המוצרים שלנו הם %100 טבעיים, לא אלרגניים, לא מזיקים לסביבה ואינם רעילים - מה שהופך אותם לאידיאליים לשימוש ביתי, בסביבת בעלי חיים, בגינות ובחצרות ובעצם – בכל מקום.


30-09-2022

ZeoCare מנטרל ריחות רב-תכליתי

ZeoCare מנטרל ריחות רב-תכליתי הזיאוליט הוא מינרל טבעי, היפואלרגני, לא מזיק לסביבה ולא רעיל - מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש ביתי, בסביבת ילדים ובעלי חיים, בחצרות ובעצם – בכל מקום. תכונות ספיחת הרעלים ונטרול הריחות שלו הופכים להיות שימושיים במיוחד כשיש לנו פעוטות שלא נגמלו לחלוטין ולעיתים "מפספסים" על המיטה, הספה או השטיח. כשיש לנו בעלי חיים שלפעמים...

09-05-2022
For those who love sound quality we have awesome Pioneer speakers! (Demo)

לאקווריום ובריכות נוי ©ZeoCare

ZeoCare לאקווריום ובריכות נוי ZeoCare לאקווריום ובריכות נוי הוא מינרל בעל יכולת טבעית לסינון וטיהור מים מאמוניה וממתכות כבדות. כמו כן הוא מונע היווצרות ירוקת, פטריות ופתוגנים המסוכנים לדגים, מחסל את שאריות המזון וההפרשות ונותן לנו אקווריום נקי לאורך זמן וחופשי מריחות רעים. האריזה כוללת את אבני הגביש הטהור, בעת מגע עם המים צבעם ישתנה לגווני...

09-05-2022

זיאו קאר לאקווריום עם פחם

זיאו קאר לאקווריום עם פחם ZeoCare לאקווריום ובריכות נוי - בתוספת פחם בקיצור אנו מכנים אותו Zeo-פחם  מכיל שילוב של מינרל הזיאוליט עם פחם פעיל להשמדה של פתוגנים חיידקים הגורמים לתמותת הדגים ומניעת התפתחות ירוקת, אצות ופטריות במי האקווריום. הזיאוליט והפחם סופחים אמוניה רעילה, מתכות כבדות, שאריות אוכל והפרשות שיש במי האקווריום ונותנים לנו...

09-05-2022

זיאו קאר מנטרל ריחות בשירותי החתולים

זיאו קאר מנטרל ריחות טבעי ועוצמתי לארגז שרותי החתולים  ZeoCare לשירותי החתול הוא מנטרל ריחות עוצמתי אך טבעי, אנטי בקטריאלי ובטוח לחלוטין לנטרול ריחות רעים הנגרמים מהפרשות חתולים. למינרל הזיאוליט תכונות ספיחה עוצמתית אשר מאפשרות לו לחסל את ריח ההפרשות האורגניות, ולמנוע התרבות של פטריות וחיידקים. ללא תוספי ריח מלאכותיים היפואלרגני ואנטי...

09-05-2022
זיאו קאר חול לחתולים מתגבש

זיאו קאר חול מתגבש לחתולים

ZeoCare חול חתולים הוא מוצר סופר-פרמיום לחתולים מפונקים במיוחד – מנטרל ריחות אוריאה, הפרשות אורגניות וריחות רעים פי 400 מכל מוצר אחר. מבנה המינרל הטבעי הופך אותו לאידיאלי לספיגת לחות, מניעת התפתחות חיידקים ופתוגנים ושמירה על סביבה היגיינית, בריאה וחופשיה מריחות לא נעימים. מתגבש מיד במגע עם נוזל חסכוני - תדירות החלפת החול יורדת אינו מבושם ואינו מכיל...

09-05-2022
זיאו קאר ציפורים ומכרסמים

ZeoCare לכלובי ציפורים, מכרסמים וטרריומים

ZeoCare לכלובי ציפורים, מכרסמים וטרריומים מגדלים ארנבות, שרקנים, נחשים או ציפורים? סובלים מריחות רעים, או ממחלות שונות של בעלי החיים בכלובים או בטרריומים? ZeoCare הוא מינרל טבעי, עוצמתי ואנטי בקטריאלי שסופח ומנטרל את הריחות הרעים נגרמים מהפרשות בעלי החיים, מחסל חיידקים ופתוגניים ללא תופעות לוואי ובטוח לשימוש עם כל סוגי בעלי החיים. .מנטרל...

09-05-2022
זיאו קאר לגינה / לעציץ ולאגרטל ZeoCare

זיאו קאר לגינה / לעציץ ולאגרטל ZeoCare

ZeoCare לגינה, לעציץ ולאגרטל יאריך את חיי הצמח באגרטל, ימנע התפתחות ירוקת או ריחות רעים ממיה אגרטל. דשן טבעי ואקולוגי לגידולי בית וגן, מונע התפתחות ריקבון ופטריות בשורשי הצמחים, מזרז התפתחות שורשים חזקים ותפרחת מלאה. תוסף ייחודי של גרגרי מינרל טבעי ללא כל כימיקלים. ZeoCare לגידולי בית או שדה המעורבבים באדמה מדשנים אותה באופן טבעי, מגדילים את נקבוביותה...

09-05-2022
True American classic! Drifter cruisers (Demo)

ZeoCare לטיהור מים ולבריכות שחייה

ZeoCare - בריכות שחייה מינרל סינון טבעי לטיפול במים בבריכות שחייה על מנת ליהנות מהבריכה שלכם, חשוב לשמור על איכות המים שלכם.  ZeoCare הינו מוצר 100% טבעי לטיפול במים בבריכות שחייה, אשר יכולות הסינון המצוינות שלו מאפשרות למקסם את אפקט הסינון ולהוזיל משמעותית את העלויות הקשורות לתחזוקת המים בבריכות שחייה.  תכונות חומר המסנן ...

whatsup