צעצוע דנטלי לכלבים קליפת עץ בטעם חמאת בטנים

54.00
במלאי
+
שיתוף
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
מוצרים נוספים

צעצוע אלטרנטיבה עץ עמיד ובטוח לרסיסים - סיבי עץ טבעיים מעורבים ודחוסים עם חומר סינטטי משכפל את החוויה החושית שכלבים אוהבים במקלות לעיסה, אבל בצעצוע לעיסה בטוח וחזק יותר.

חדור בסודה לשתיה של Arm & Hammer לניקוי השיניים ולרענון הנשימה.
7 אינץ' עצם חמאת בטנים שכלבים יאהבו
אריזה ידידותית לסביבה וחומרים הניתנים למחזור תומכים במשימתה של Arm & Hammer להציע מוצרי בריאות לחיות מחמד מגוונים, יעילים, בטוחים לסביבה וחסכוניים.
תיאור
רק Arm & Hammer יכולים ליצור מקל בטוח לרסיסים המשמש גם כצעצוע מהנה וגם כלעיסה דנטלית בריאה. עשוי מסיבי עץ טבעיים מעורבים ודחוסים עם חומר סינטטי המתאים לחיות מחמד, צעצוע לעיסה זה משכפל את החוויה החושית שכלבים אוהבים בלעיסת עץ, אך בצעצוע לעיסה בטוח וחזק יותר. בנוסף, לעיסת כלבים זו ספוג בסודה לשתיה של Arm & Hammer לניקוי השיניים ולרענון הנשימה. תהנה מכמה סיבובי אחזור עם המקל האהוב החדש של פידו, ואז תן לו לבדר את עצמו במשך שעות בלעיסה! עם צורה קלה לאחיזה לשעות של לעיסה קלה, טעמים טעימים וסודה לשתיה Arm & Hammer ייחודית לניקוי שיניים ולרענון הנשימה, זהו צעצוע לעיסה אחד המאושר על ידי כלבים והורים לחיות מחמד כאחד!

אורך עץ Barkies Bark הוא 7 אינץ' והוא בטעם עוף. מקל מזויף זה הוא צעצוע אלטרנטיבי עמיד יותר ובטוח יותר של לעיסת כלבים, המיועד לכך שכלבים ייהנו מללעוס במשך שעות מבלי לגרום לרסיסים שפוצעים את החניכיים. בנוסף, אריזה ידידותית לסביבה וחומרים הניתנים למחזור תומכים במשימתה של Arm & Hammer להציע מוצרי בריאות לחיות מחמד מגוונים, יעילים, בטוחים לסביבה וחסכוניים.

בעת בחירת צעצועי הלעיסה Arm & Hammer שלך, בחר את הגודל ואת סוג הלעיסה המתאימים לגיל הכלב שלך, חוזק הלעיסה ומשקלו

Arm & Hammer הוא השם המהימן בניקוי עדין אך יעיל במשך 100 השנים האחרונות. כעת Arm & Hammer for Pets מביאים את אותן שיטות ניקוי לבעלי החיים הנלווים שלנו, והופכת למותג שיניים מוביל בתחום חיות המחמד עם מגוון רחב של מוצרים שמטרתם להקל על הורים לחיות מחמד לטפל בבני לוויתם הכלבים. בדוק את הקו המלא שלנו של מוצרי Arm & Hammer for Pets המציעים דרך קלה להורים לחיות מחמד למצוא פתרונות בריאות שיניים שעובדים!

מותגים
19
חפש דומים

לא נמצאו ביקורות

אולי יעניין אותך
משלוח מהיר ואיכותי

אנו מבצעים משלוחים לכל הארץ

איכות ושירות

מציעים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר

החזר כספי בתוך 30 ימים

יש לך 30 יום לבדוק את הרכישה שלך

whatsup