רולרים

רולר לדגים גדולים
במלאי
1,500.00
בסדרת ה SALTIST החדשה מבית DAIWA מוטמעות הטכנולוגיות העדכניות ביותר של החברה. מיוצר מגוש אלומיניום אחד בעיבוד CNC לחוזק ועמידות מקסימלית, בשילוב ציפוי אנודייז איכותי המעניק עמידות גבוהה לקורוזיה מערכת קלאץ' חזקה וחלקה ו max drag של 10KG ויחס סיבוב מהיר הופך את ה SALTIST החדש למתאים לג'יגינג וגם לדייג על חי. רולר חזק ועמיד המסוגל להתמודד עם הדגים הגדולים והחזקים ביותר.
במלאי
2,800.00
עברו 13 שנים מאז יצאת SLTIGA Z שכוב ביפן . במהלך אותם השנים הרולרים השוכבים לקחו צעד אחורה למען הרולרים הרגילים שמועדפים לג"יג . למרות זאת הצעקה האחרונה הוא בדייג קל יותר וב SLOW JIGGING שבדייג זה רולרים שוכבים לרוב עדיפים , הדבר הזה החזיר את DAIWA שוב ללוח השרטוט וגרם להם לצאת עם הדגם החדש הזה . הsaltiga החדשה השוכבת מיוצרת מגוף אלומניום בייצור ממוחשב. המסבים בשביל הרכבת הגיר אשר בעבר חוו נזק קורוזיה רציני מחשיפה למים מלוחים כיום מאובטחים על ידי MAGSEALED .
במלאי
74.00
רולר איכותי למתחילים. מיסב 1 מגיע עם חוט.
במלאי
100.00
רולר איכותי מבית MARINER שפולת אלומיניום מגיע מלא בחוט.
תוכל לאחזר ולשחרר חוט בלחיצת כפתור, כמו גם מדידת עומק, יש להם גם תכונה שאין כמותו; מנוף כוח. יישום זה מעניק לך שליטה מיידית, משתנה המהירות לאחזר רמת כוח על קצות האצבעות שלך. בניגוד עיצובים אחרים בשוק זה גידול או קיטון חלקה של כוח בדיוק כמו דוושת הדלק במכונית שלך.
במלאי
1,500.00
ה - VICTOR הוא רולר קטן ומעוצב שמסתיר בתוכו עוצמה אמיתית. זה הרולר למי שמחפש איכות חסרת פשרות, יכולות מדהימות ואמינות מוחלטת. הרולר תוכנן ויוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לעמוד בדיג התובעני ביותר. גוף אלומיניום מונוקוק מעניק כוח אדיר לרולר הקטן הזה. בשילוב מערכת קלאץ' אטומה ודסקיות קרבון המאפשרת פעולה חזקה ועוצמתית, 15kg max drag. 8 מיסבי RRB אל-חלד לפעולה חלקה ומיסב אנטי רוורס. שפולת אלומיניום אנודייז. מנגנון שליטה מגנטי בשחרור החוט. אפשרות שינוי אורך הידית. יחס העברה 6.1:1 מאפשר איסוף של 93 ס"מ לכל סיבוב ידית. ומאפיינים רבים נוספים.
במלאי
280.00
Ball Bearing 4 מסב כדורי במקומות הקריטיים מוצבים מסבים כדוריים לצורך תפקוד מושלם
במלאי
170.00
מסבים כדוריים אטומים ואיכותיים מפלדת אל-חלד · גוף ושפולה מסגסוגת אלומיניום · רוטור מאוזן במחשב · שפולה מסגסוגת אלומיניום · מערכת טלטול חכם (I/0) · מנגנון אל-חזור רב-עצירות · ידית הניתנת להחלפה ימין/שמאל
במלאי
276.00
Rage סדרהLA/EA · גוף ושפולה מסגסוגת אלומיניום · רוטור מאוזן במחשב · שפולה מסגסוגת אלומיניום · מערכת טלטול חכם (I/0) · מנגנון אל-חזור רב-עצירות · ידית הניתנת להחלפה ימין/שמאל
במלאי
1,300.00
TICA OXEAN רולר טרולינג חדש מבית TICA המיועד לדיג BIG GAME. מיוצר ממיטב החומרים תוך שימת דגש על משקל נמוך . גיר 2 מהירויות לאיסוף מהיר או לאיסוף בהילוך כוח. תכולת חוט גבוהה במיוחד.
במלאי
550.00
TICA Top-Tec SWA10L אם תרצה להרגיש את הכוח בכל הורדה, זה הרולר בשבילך. מערכת קלאץ' עם דסקיות קרבון מוגדלות, מייצרת כוח (drag) של 10kg. גוף גרפיט קל משקל ומערכת מגנטית לשליטה בשחרור החוט. הרולר תוכנן כרולר ל ג'יגינגובנוי בצורה מסיבית. מיסבי RRB עמידים לחלודה, מיסב אנטי רוורס, ציר ראשי ופיניון מפלדת אל-חלד, שפולת אלומיניום וידית כוח. יחס העברה של 6.2:1 מאפשר איסוף של מטר חוט בכל סיבוב ידית.
בזמן המודרני שהשאיפה היא לציוד דיג קל יותר ועמיד יותר הרולר החדש של TICA עונה על דרישה זו הרולר יתמודד עם כל מפלצות המעמקים . מאובזר בגוף ראשי מאלומיניום והכי חשוב עמיד במים
במלאי
2,150.00
סדרת הרולרים הזאת חוזרת עם טכנולוגיה חדשה שוברת גבולות וביצועים. נאס"א השאילה את טכנולוגית העברת דלק לרולר הזה , שמן מגנטי , נשלט על ידי שדה מגנטי , יוצר מגן המונע מהמים לחדור בין הרוטר לגוף , מונע את כניסת המים למסבים ותיבת הרולר . היוצר אטימה מוחלטת עם פעולה חלקה יותר . בנוסף הגוף בנוי מתרכובת מיוחדת ZION העמידה הרבה יותר מהרולרים הרגילים .
במלאי
629.00
ה EMERALDAS LT הוא הגרסה החדש של DAIWA לרולר לדיג קלאמר. קל יותר, חזק יותר וחלק הרבה יותר. מיסבים: 7+1 max drag:10kg
במלאי
290.00
Daiwa Ninja BG LT החדש הוא ממשיך דרכו של ה- Ninja BG האגדי. דגם ה- LT החדש לוכד את העין בצורה אסתטית, אך גם פונקציונאלית. והחלק הטוב ביותר טמון במחירו. ה- Daiwa Ninja BG LT הוא בהחלט רולר שנותן תמורה גבוהה ביחס למחירו. מהנדסי Daiwa הצליחו להפחית משמעותית את משקל הרולר, תוך הגדלת ה DRAG וייצור רולר חלק במיוחד. גיר Tough Digigear, שבעבר שולב בסדרות יקרות בהרבה, גורם לעברת כוח משופרת ופעולה חלקה יותר.
במלאי
1,500.00
ה EMERALDAS AIR הוא רולר העלית של DAIWA לדיג קלאמר. גוף ZAION LT קל וקשוח. חלק, חזק ומדוייק משקל: רק 180 גרם מיסבים: 9+1 drag: 10kg יחס סיבוב: 6.2:1 93 ס"מ איסוף לסיבוב ידית PE 0.6 - 290M
במלאי
320.00
ה- REVROS LT החדש משלב את קונספט ה- LT - light tough, גוף קל במיוחד אך חזק וקשיח. המשקל נחתך ב 60 גרם בגודל 2000 וב 150 גרם בגודל 4000. גוף ה LT משפר את יחס החוזק למשקל באופן משמעותי ומהווה פלטפורמה מוצקה לגיר העוצמתי. ידית כוח מאלומיניום מעבירה את הכוח בצורה חלקה לגיר. מערכת AIR ROTOR קלה ב 15% מרוטורים מקבילים ומאוזנת בשלמות להחזרה חלקה.
במלאי
320.00
ה- NINJA LT הוא שילוב של עוצמה ומשקל נמוך ברולר בעל ביצועים מעולים. ה NINJA LT הוא הרולר בעל יחס תמורה למחיר הטוב ביותר בקטגוריה שלו. גיר DIGIGEAR ילק וקשוח בעל אורך חיים גדול ב 150% מהדגם הקודם. BEST VALUE FOR MONEY!!
במלאי
190.00
סדרת ה CROSSFIRE נכנסת למשפחת ה LT. DAIWA מציגה את סדרת ה CROSSFIRE LT החדשה, קלה יותר, חזקה יותר וחלקה יותר. רולר נהדר למי שרוצה רולר איכותי במחיר השווה לכל נפש.
במלאי
400.00
Regal LT - הגרסא החדשה לסדרה האגדית מבית DAIWA. עיצוב חדש לחלוטין לרולר שמקבל לראשונה את קונספט ה- LT -Light tough. גוף קל במיוחד אך קשיח וקשוח. 9+1 מיסבים לפעולה חלקה.
במלאי
160.00
פותח במיוחד עם צורה קומפקטית , שפולת ABS ודראג קידמי גדולים יותר . שלושה גדלים קיימים המציעים טווח רחב של פעילות . דגם 1000 מתאים לאולטרה לייט ולבולנז
רולר חדש מבית TICA מיוחד לדייג חוף לזריקה למרחקים ארוכים .
במלאי
650.00
TICA SOBEK רולר סרף איכותי לזריקה רחוקה. מאפיינים מתקדמים, איכות חסרת פשרות והאמינות הידועה של TICA. - QUICK-SET TRAG SYSTEM - 13 מיסבי RRB למניעת חלודה - Anti-Twist למניעת פלונטרים בחוט - ידית כוח מאלומיניום
רולר לדייג חוף , ג'רג'ור או סירה רולר מעולה 6 מסבים מפלדת אל חלד נגד חלודה . גוף אלומיניום חזק ושפולת אלומיניום.
רולר חדש מבית TICA מיוחד לדייג חוף לזריקה למרחקים ארוכים . מאובזר בהרבה מאפיינים חדשים , מערכת הגנת החוט מפני השפולה כמעט שקטה לחלוטין . מערכת קלאץ מהיר מאפשרת נעילה ושחרור מהיר של יציאת החוט ובכך מאפשר עבודה נוחה יותר ואפקטיבית יותר . 13 מסבים עמידים בחלודה , גיר ראשי מפלדת אל חלד , 5.2:1 מהירות סיבוב .
במלאי
1,260.00
Taurus סדרה TP-S רק ה1000 הוא אולטרה לייט · מסבים כדוריים אטומים ואיכותיים מפלדת אל-חלד · שפולה מסגסוגת אלומיניום מחושלת · רוטור מונע סיבוך מאוזן במחשב · רולר חוט מונע סיבוך בציפוי טיטניום · כפתור ידית כוח (פרט לדגמים 1000/2000) · ידית ממוכנת מסגסוגת אלומיניום CNC · גל ראשי, גל חלזוני וגל הנע מפלדת אל-חלד · פס שיניים חזק מפליז בממסרת · מסב רולר עם קלאץ' חד-כיווני מיידי אל-חזור · מערכת טלטול גל חלזוני · קפיץ בית המנוף עמיד לכל החיים · ידית הניתנת להחלפה ימין/שמאל
במלאי
400.00
TICA GERYON GHKT רולר סרף איכותי לזריקה רחוקה. מאפיינים מתקדמים, איכות חסרת פשרות והאמינות הידועה של TICA. - QUICK-SET TRAG SYSTEM - 7 מיסבי RRB למניעת חלודה - Anti-Twist למניעת פלונטרים בחוט - ידית כוח מאלומיניום
במלאי
1,895.00
מכונה לביצועים גבוהים שמתגאה בעמידות גבוהה ותפעול נוח
HYPER TANACOM 600 FE Hi-Tech Electronic Multiplier Reel רולר מכפיל אלקטרוני רולר אלקטרוני עם מנוע 12V .
במלאי
4,800.00
פונקצית ג'יגינג מתכווננת גלגלי שיניים מאלומיניום ארד ופליז
רולר עם קיבולת גדולה אידיאלי להטלות עמוקות או לדיג בעזרת עפיפון.
במלאי
5,200.00
רולרים הלוקחים את דיג העומק לרמה חדשה ומפקידים שני טווחי מהירות בידיך. בדומה לשאר הרולרים עם כוח עזר Dendoh של דיווה מפשט את הלכידה של דגי עומק גדולים וטעימים. אלא שמעכשיו ניתן לעבור במהירות בין טווחי מהירות וטווחי כוח גבוהים. העלה במהירות את הריג לצורך החלפת פתיונות או מעבר לאתר דיג אחר. עבור למצב כוח כדי למשוך דגים גדולים .
במלאי
3,100.00
תוכל לאחזר ולשחרר חוט בלחיצת כפתור, כמו גם מדידת עומק, יש להם גם תכונה שאין כמותו; מנוף כוח. יישום זה מעניק לך שליטה מיידית, משתנה המהירות לאחזר רמת כוח על קצות האצבעות שלך. בניגוד עיצובים אחרים בשוק זה גידול או קיטון חלקה של כוח בדיוק כמו דוושת הדלק במכונית שלך.
במלאי
2,900.00
בלם סטאר גלגל התאמת בלם סליל מדריך מתפשטת על חוט על סליל מתי אחזור Crank ידית שחרור המצמד ("ON": שחזור סליל "OFF" פתוח) מצויד 2 מסבים
במלאי
99.00
רולר איכותי לדיג חוף. שפולת אלומיניום מיסב 1. הרולר המושלם לדיג המתחיל.
במלאי
74.00
רולר איכותי למתחילים. מיסב 1 מגיע עם חוט.
במלאי
220.00
ה- Brute Wolf הוא רולר איכותי שתוכנן לדיג במים מלוחים. רולר מסיבי ועמיד שיודע להתמודד בתנאים הקשים ביותר. ברולר זה שולבה טכנולוגיית Tica's Inteligent Oscillating שמייצרת סידור חוט מושלם ומשפר את מרחקי הזריקה.
ה- WILY הוא רולר שתוכנן ויוצר לדייג SALT WATER SURF. מיסבי RRB - נירוסטה אטומים. מצוייד במנגנון חלזוני - worm shaft לסידור חוט מושלם שמונע פלונטרים ומשפר את מרחק הזריקה. שפולה מאלומיניום LONG CAST. רולר איכותי במחיר משתלם במיוחד!
דגמים חדשים לשנת 2015 הרולר הכי קטלני שיש, נבנה במיוחד בכדי לאלף את הדגים הגדולים מכיל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של DAIWA באיכות הטובה ביותר!
במלאי
969.00
רולר חדש בסדרת ה BG האגדית לשנת 2019. כל המאפיינים של סדרת ה BG המנצחת שהפכה לבחירה המועדפת של דייגים בכל העולם, בתוספת הגנת MAG SEALD לציר המרכזי. MAG SEALD היא מערכת של שמן מגנטי שמונע כניסת מים,חול ומלח אל הרולר. ככה לוקחים רולר מושלם ומשפרים אותו.
במלאי
670.00
רולר חדש של חברת דייוה לליט ג'יג רולר בעל מקשל קל מאוד ונוח לדיג בעל יחס גרירה גבוה מהרגיל ובזכות זה יש אסיפת חוט מהירה הרבה יותר הוא מצויד עם חור לסידור חוט ברמה גבוהה ביותר כדאי ביותר לקל דייגי הלייט ג'יג
Tica GT-R ספין פוקוס- סדרה בעלת 6 מסבים אטומים ועמידים בפני חלודה עשויים מנירוסטה רולר משמש לדיג חוף מגיע עם שפולה נוספת רוטור מונע פיתול ייחודי הפותר את הבעיה הנפוצה של פיתול החוטים ברולר. Ball Bearing 6 מסב כדורי
במלאי
270.00
רולר BAIT RUNNER איכותי מבית TICA. מיסבים: 4+1 יחס גיר: 4.4:1 משקל: 650 גרם תכולת חוט: 0.40-255מטר max drag:9 ק"ג
רולר לדייג קרפיון מים מתוקים . 9 מסבים , גוף חזק מאוד אך קל משקל , שפולת אלומיניום , ניתן לשינוי ימין שמאל . TF10007 4.1 25.2 25/285 30/235 35/200 9B.B.,1R.B.
במלאי
2,790.00
Ball Bearing 6 מסב כדורי במקומות הקריטיים מוצבים מסבים כדוריים לצורך תפקוד מושלם. -Rust Resistant Bearing (RRB) מסב אל-חלד מסבי האל-חלד (RRB ) של TiCA מהווים את הדור החדש בהגנה על מסבים כדוריים מפני קורוזיה וחמצון
whatsup