שירותים לחתולים עם מגירה ופתח עליון L 490 W 392 H 383

210.00
175.00
החיסכון שלך: 35.00
במלאי
+
שיתוף
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
שירתים פתח עליון
מחיר לכולם
הנחת הזמנה: 40.00
360.00 320.00

הרגז חול גדול מתאים לכל גזעי החתולים. המרווח מספק סביבה נוחה לחתולים לנוע בחופשיות ללא הגבלות, דבר אשר תורם יותר לבריאותם הפיזית והנפשית.
עיצוב מגירה נוח, עיצוב מגירה זה של ארגז חול החתולים פותר את החסרונות של ארגז חול החתולים הרגיל הקודם, שקשה לנקות אותו. זה יכול בקלות לנקות ולהחליף את המלטה על ידי החלקת המגירה התחתונה החוצה, מה שמעניק לך חוויה מרגיעה יותר.
קל לגרוף, ארגז החול לחתולים שלנו מגיע עם כף אשפה שניתן לתלות על הצד של ארגז החול לגישה נוחה. עיצוב השירותים חתול מסוג מגירה עם כף המלטה, שיטת ניקוי זו יכולה להימנע מלהכניס את היד לקופסה כדי לעשות בלגן ולשמור על הבית נקי. לשאריות עקשניות, יש לשטוף ישירות במים בעת הניקוי.
ללא מעקב, שמור על החדר מסודר ארגז חול חתולים זה מתאים לחתולים מקורה, עיצוב הצד הגבוה יוצר חלל סגור כדי לשלוט בהפצת הריח ולמנוע שפיכת פסולת חתולים, והחור הקטן בחלק העליון של החתול שירותים יכולים לפתור את בעיית הפסולת בכל מקום בחדר.
עיצוב בעל כניסה כפולה, דלת הכניסה רק נכנסת ויוצאת, מונעת שפיכת פסולת חתולים לכל מקום תוך מניעת הלכלוך ביעילות. הכניסה העליונה יכולה להיכנס ולצאת כרצונו, מה שיכול לאמן את הקפיצה הטבעית של החתול ולהגביר את הכיף. המכסה העליון עם עיצוב מרווח של 5 מ"מ משחזר ביעילות את פסולת החתולים שהוצאה מכף החתול

מותגים
19
חפש דומים

לא נמצאו ביקורות

אולי יעניין אותך
משלוח מהיר ואיכותי

אנו מבצעים משלוחים לכל הארץ

איכות ושירות

מציעים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר

החזר כספי בתוך 30 ימים

יש לך 30 יום לבדוק את הרכישה שלך

whatsup